O nás


 Nenápadná prechádzka v Chorvátsku

Natrafiť pri dovolenkovej prechádzke na vyšívací stroj? Aj to je možné, a tak začala prvá myšlienka. Malý obchodík, kde na počkanie vyšívali rôzne motívy na šiltovky a tričká nás zaujal natoľko, že sme si zaobstarali jeden stroj, a začali pracovať v rodinnom dome (2007). Prvé dva roky nazvime ako "testovacie", plné učenia rôznych nastavení, programovania výšiviek a veľa ďalšieho. Ale verili sme, že prinášame niečo nové do nášho regiónu, a preto sme sa stále posúvali vpred. S kúpou druhého stroja sme sa presťahovali na miesto, kde sme dodnes, a postupne sme našu ponuku rozšírili o potlač a reklamné predmety. Toť krátky príbeh na začiatok, a už by sme sa vám chceli predstaviť a ukázať, čo Vám vieme ponúknuť.

 

Ivan-fotoGabika-fotoMichal-fotoTerka-foto

...ale obsluhovať stroje vieme všetci :-)

 

"Reklama ako vyšitá"

Našou hlavnou činnosťou je strojové vyšívanie na reklamný textil a jeho predaj, kde sa sústredíme na zákazkovú výrobu pre firmy (na objednávku). Ponúkame aj možnosť zvoliť si potlač, ako alternatívu k výšivke. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne, a preto nerobíme žiadne rozdiely, či už si objednáte 1 alebo 100 kusov. Taktiež Vám vieme ponúknuť veľa rôznych doplnkových služieb.

  • Reklamné a propagačné predmety - magnetky, odznaky, kľúčenky, perá, zapaľovače, tašky a veľa ďalších
  • Krstové košieľky - vyšitie mena a dátumov
  • Originálne darčekové predmety - tričko s fotkou, ľanové tašky na fľašu, uteráky s menom a iné

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie